میدونی وحشتناک ترین چیز توی دنیا چیه؟ این که از یک کابوس وحشتناک از جا بپری و ببینی زندگیت از اون کابوس وحشتناک تره !


بذار برم. این دفعه رو تو دیگه برام تصمیم نگیر. نمی خوام پشتت قایم شم. نمی خوام همه دردامو رو شونه های تو بذارم. نمی خوام دیگه باعث عذابت بشم. هرکاری که کردم بسته دیگه؛ فقط قول بده که منو ببخشی منم قول می دم برم و دیگه باعث رنج و عذابت نشم. می دونم این دفعه هم مثل دفعه های قبل دارم فرار می کنم و تو رو با همه سختی ها تنهات می ذارم.
تو می تونی گرم ترین آغوش دنیا رو بهم بدی. تو می تونی داغ ترین بوسه رو رو لبم بذاری. تو می تونی تمام احساسات بدم رو ازم بگیری و منو مهمون هرچی حس خوب بکنی. تو می تونی به من یه دنیا عشق بدی. تو می تونی باعث شی هرچیز بد رو فراموش کنم. تو می تونی خیلی کارای دیگه هم بکنی فقط اگه باشی...

 


P3S4Я3 Ŧ4ηH4


تا حالا شده آرزو کنی کاش می شد برگشت به گذشته و یه حرفهایی که زده شده رو نزد؟ یه کارایی که انجام شده رو انجام نداد؟ یه جاهایی که رفتی رو نرفت؟ یه سلام هایی که گفته شده رو جواب نداد؟ یه نگاه هایی که رد و بدل شده رو پس گرفت؟ یه انتخابهایی که شده رو نکرد؟ یه تصمیم هایی که گرفته شده رو عوض کرد؟ نه، خداییش! تا حالا شده آرزو کنی برگردی و تا می تونی گذشته رو عوض کنی؟+ تاريخ ۱۳٩٠/۱٢/٤ساعت ۱٢:٢٦ ‎ب.ظ نويسنده ΛlI نظرات ()